Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tajomstvá skryté v knihe - Zážitkové čítanie

Krátky opis
Cieľom projektu je vytvoriť príležitosť pre vznik, prehĺbenie alebo obnovenie vzťahu detí a mládeže k čítaniu ako k zmysluplnej a individuálne obohacujúcej aktivite, umiestniť stretnutie s knihou do inšpiratívneho mimoškolského prostredia a podporiť vnútornú motiváciu detského čitateľa siahnuť po nej.
Fotogaléria
Názov podujatia
Robinsoni a iné dobrodružstvá

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
02.12.2019 - 20.12.2019

Popis projektu

Zážitkové čítanie pre žiakov 2. stupňa 7. - 8. ročníka. Prebehne 6 repríz podľa aktuálnych časových možností jednotlivých šk. tried. 

Vedie: Mgr. Soňa Pariláková, PhD.

Názov prímateľa
Šušľavá mušľa

Celkový rozpočet:
3 161,00 €

Výška podpory:
3 000,00 €