Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Banská Štiavnica 2019: Renovácia identity

Krátky opis
Stretnutie rezidentky Literárneho krátera Ľuby Lesnej so študentami gymnázia / 5.12.2019/ Gymnázium A. Kmeťa, B.Štiavnica
Fotogaléria
Názov podujatia
LITERÁRNY KRÁTER / autorské čítania, prednášky a workshopy

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
05.12.2019

Popis projektu

Študenti gymnázia A. Kmeťa sa stretnú s rezidentkou Literárneho krátera Ľubou Lesnou, ktorá im porozpráva o jej tvorbe v B. Štiavnici, zameranej na židovskú otázku. Budú môcť s ňou  diskutovať  nielen na túto tému.

Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
369 035,00 €

Výška podpory:
286 925,00 €