Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KULTÚRA ČLOVEKA, KULTÚRA SPOLOČNOSTI

Krátky opis
VIANOCE U NÁS VIANOCE U NÁS Vianočné zvyky a tradície, tvorivé dielne Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici pripravilo na 10. a 11. decembra 2019 podujatie pre žiakov základných škôl. Vianočné zvyky a tradície z papradnianskej doliny predstavia členovia folklórnych skupín Podžiaran a Podžiaranček z Papradna. V tvorivých dielňach sa deti budú venovať výrobe vianočných ozdôb z prútia, zdobeniu medovníkov, budú piecť vianočné oplátky a zoznámia sa s technikou paličkovanej čipky.
Fotogaléria
Názov podujatia
VIANOCE U NÁS - Vianočné zvyky a tradície, tvorivé dielne

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
10.12.2019 - 11.12.2019

Popis projektu

Vianočné zvyky a tradície, tvorivé dielne Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici pripravilo na 10. a 11. decembra 2019 podujatie pre žiakov základných škôl. Vianočné zvyky a tradície z papradnianskej doliny predstavia členovia folklórnych skupín Podžiaran a Podžiaranček z Papradna. V tvorivých dielňach sa deti budú venovať výrobe vianočných ozdôb z prútia, zdobeniu medovníkov, budú piecť vianočné oplátky a zoznámia sa s technikou paličkovanej čipky.

Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
9 400,00 €

Výška podpory:
8 500,00 €