Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KULTÚRA ČLOVEKA, KULTÚRA SPOLOČNOSTI

Krátky opis
VIANOCE U NÁS Vianočné zvyky a tradície v Papradne. Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici Vás srdečne pozýva na program Vianočné zvyky a tradície v podaní DFSk Podžiaran a FSk Podžiaranček z Papradna. Uskutoční sa 10. decembra 2019 o 16,00 h v Považskom osvetovom stredisku v Považskej Bystrici.
Fotogaléria
Názov podujatia
VIANOCE U NÁS

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
10.12.2019

Popis projektu

VIANOCE  U  NÁS Vianočné zvyky a tradície v Papradne. Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici Vás srdečne pozýva  na program Vianočné zvyky a tradície v podaní  DFSk Podžiaran a FSk Podžiaranček z Papradna. Uskutoční  sa 10. decembra 2019 o 16,00 h v Považskom osvetovom stredisku v Považskej Bystrici.

Názov prímateľa
Považské osvetové stredisko v Považskej Bystrici

Celkový rozpočet:
9 400,00 €

Výška podpory:
8 500,00 €