Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dedičstvo inšpiruje

Krátky opis
Edukačné aktivity pre spevácke skupiny a sólistov spevákov majú svoje opodstatnenie. Výmena vedúcich a členov v kolektívoch sa odráža aj v ich interpretačnej úrovni.
Fotogaléria
Názov podujatia
Spevácky dom s Katrínou Kišidayovou

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
14.12.2019

Popis projektu

V rámci speváckeho domu je príležitosť poskytnúť účastníkom teoretické poznatky a praktické skúsenosti. Lektorka sa zameria na ich interpretačné danosti, aby ich naďalej rozvíjali vo svojich kolektívoch.

Názov prímateľa
Gemerské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
19 200,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €