Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Od Hrušova k Parchovanom

Krátky opis
Zámerom projektu je prostredníctvom naštudovaných nových choreografií na vystúpeniach FS KRTÍŠAN približovať krásu a jedinečnosť našich ľudových tradícií, spevov, tancov a krojov z Hrušova až po Parchovany a tým podnietiť záujem mladej generácie o dedičstvo našich predkov.
Fotogaléria
Názov podujatia
Od Hrušiova k Parchovanom - vystúpenie na GALA PROGRAME

Miesto konania / kraj
Veľký Krtíš / Veľký Krtíš

Termín konania
14.12.2019

Popis projektu

Dňa 14. decembra 2019 o 17,00 hod. vo veľkej sále Kultúrneho domu vo Veľkom Krtíši predstaví FS KRTÍŠAN v rámci GALA programu pri ukončení Roka A. H. Škultétyho 2019 vo Veľkom Krtíši časť nového programu Od Hrušova k Parchovanom, naštudovaného v rámci rovnomenného projektu, podporeného z verejných zdrojov Fondom na podporu umenia.

Názov prímateľa
Spoločnosť Augusta Horislava Škultétyho

Celkový rozpočet:
13 300,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €