Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Kultúra v Župnom dome 2019

Krátky opis
Milé deti, čo tak zavítať do sveta rozprávok Braňa Jobusa? Budeme spolu čítať, spievať i tancovať. Braňo vás určite poteší veľkou kopou kníh a veselými príbehmi:)
Fotogaléria
Názov podujatia
DoSlova: Braňo Jobus číta a spieva deťom

Miesto konania / kraj
Púchov / Púchov

Termín konania
08.12.2019

Popis projektu

Milé deti, čo tak zavítať do sveta rozprávok Braňa Jobusa? Budeme spolu čítať, spievať i tancovať. Braňo vás určite poteší veľkou kopou kníh a veselými príbehmi:)
Tešíme sa na vás v čitárni Župného domu.

Kto je Braňo Jobus?
Slovenský spevák, hudobník a spisovateľ. Literárne Jobus debutoval v roku 2006 rozprávkovou knihou Láskavé rozprávky. Druhé vydanie knihy vyšlo pre veľký úspech v r. 2007 v nakladateľstve Edition Ryba.V roku 2008 to bola zatiaľ jediná kniha pre dospelých Až na vrchol. Ďalším literárnym počinom bola kniha Zázračné rozprávky z r. 2009. O rok neskôr vyšla Jobusovi kniha Muflón Ancijáš a jeho spanilá jazda (2010, Slovart), rozprávkové leporelo Na výlete do vesmíru (Agentúra Pohoda), ale aj audio kniha Láskavé rozprávky. V roku 2011 vyšlo pokračovanie knihy o Muflónovi Ancijášovi s názvom Ako Muflón Ancijáš cestoval na západ, takisto vo vydavateľstve Slovart. V roku 2013 vyšiel ďalší titul z tejto série pod názvom Ako Muflón Ancijáš sľub dodržal.V rku 2012 vyšli kriminálne rozprávky Komisár Mrodge ,ktoré v roku 2016 uzreli svetlo sveta aj v animovanej podobe /Jakub Kroner/.V roku 2014 vyšla Jobusovi kniha Ja nič ja muzikant,2015 PLAJKO a v roku 2016 dva tituly ZVON a Tajná správa.V roku 2016 vyšlo aj CD s piesňami o knihách Jobusových s názvom JOBUS-PUBERTUS.

Vstupné: dobrovoľné

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
PODIVNÝ BARÓN

Celkový rozpočet:
15 130,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €