Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Lubená

Krátky opis
Obsahom projektu je: 1. Vydanie v poradí štvrtého zvukového nosiča FSk Lubená s predpokladaným názvom Ľudové piesne z hornej Nitry 2. Uvedenie výročného programu FSk Lubená pri príležitosti 35. výročia založenia
Fotogaléria
Názov podujatia
Jubilejný program k 35. výročiu založenia FSk Lubená Poluvsie

Miesto konania / kraj
Nitrianske Pravno / Prievidza

Termín konania
07.12.2019

Popis projektu

Jubilejný program je zostavený ako prierez najúspešnejších programových blokov z rodinného aj ročného zvykoslovia z obce Poluvsie a okolia, ktoré boli počas obdobia jestvovania FSk prezentované verejnosti na festivaloch aj samostatných podujatiach. V programe sa predstavia všetky zložky FSk - ľudová hudba, ženská aj mužská spevácka skupina.


Názov prímateľa
LUBENÁ - združenie pre výskum, ochranu, propagáciu a šírenie tradičnej a ľudovej kultúry

Celkový rozpočet:
9 054,00 €

Výška podpory:
8 000,00 €