Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tanečné obrázky

Krátky opis
Program je zameraný na zvykoslovie zimy a jej charakteristické zvykoslovie viažuce sa na zvyky na Luciu a na Katarínu.
Fotogaléria
Názov podujatia
Zvykoslovie zimy - Od Kataríny po Luciu

Miesto konania / kraj
Snina / Snina

Termín konania
22.12.2019

Popis projektu

Program je zameraný na zvykoslovie zimy  a jej charakteristické zvykoslovie viažuce sa na zvyky na Luciu a na Katarínu. Začiatok programu bude o 15.00 hod. v Mestskom kultúrnom a Osvetovom stredisku v Snine. 

Názov prímateľa
Folklórny súbor ŠIŇAVA

Celkový rozpočet:
4 450,00 €

Výška podpory:
4 000,00 €