Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2018

Krátky opis
Predstavenie s použitím textu Jany Micenkovej "Veľký šváb na facebooku" oceneného v rámci súťaže "VEJK AP!2" a úryvku z textu A.P. Čechova “Čajka”. autor: Ľubo Burgr a NA PERÓNE účinkujú: Peter Kočiš, Zuzana Psotková, Jana Wernerová dramaturgia: Ľubo Burgr a NA PERÓNE réžia: Ľubo Burgr trvanie: 50 minút Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
Fotogaléria
Názov podujatia
Divadlo Na Peróne: Fasbuk

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
11.01.2018

Popis projektu

FASBUK

"Ja neviem, jednoducho sme iba ľudia a koniec...To je začiatok a koniec všetkého. Si človek, rob chyby a dovoľ si to. To je celé. Preto platí, keď neojebeš iného, ojebeš sám seba... Takto to funguje proste!”


Predstavenie s použitím textu Jany Micenkovej "Veľký šváb na facebooku"

oceneného v rámci súťaže "VEJK AP!2" a úryvku z textu A.P.

Čechova “Čajka”.


autor: Ľubo Burgr a NA PERÓNE

účinkujú: Peter Kočiš, Zuzana Psotková, Jana Wernerová

dramaturgia: Ľubo Burgr a NA PERÓNE

réžia: Ľubo Burgr

trvanie: 50 minút

V lete 2016 bola predstavená na festivale Hotbed v Cambridge,

ktorý sa zameriava na uvádzanie new writing theatre a v lete

2017 v divadle The Players Theatre na Off Brooadway scéne v New

Yorku.

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
43 900,00 €

Výška podpory:
36 000,00 €