Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stratený zajko na Islande

Krátky opis
Ďalší príbeh obľúbeného Zajka pre malých aj veľkých čitateľov je tu. Tento raz sa odohráva na ďalekom Islande.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vydanie knihy Stratený zajko na Islande

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.11.2019 - 31.12.2019

Popis projektu

Zajko si čo-to zažil už v Paríži. Neprešiel ani rok a opäť sa ocitá v nepríjemnej situácii. Musí si však zachovať chladnú hlavu. Naviac, tento raz na islandskej pošte v balíčku spozná novú zajačiu kamarátku Kláru. 


Úspešná slovenská spisovateľka Diana Mašlejová prináša nové Zajkove dobrodružstvá v knihe pre deti Stratený Zajko na Islande. Viac o knihe sa môžete dozvedieť na webstránke vydavateľstva https://www.albatrosmedia.sk/tituly/20538065/strateny-zajko-na-islande/

" target="_blank">https://www.albatrosmedia.sk/tituly/20538065/strateny-zajko-na-islande/">https://www.albatrosmedia.sk/tituly/20538065/strateny-zajko-na-islande/

Názov prímateľa
Albatros Media Slovakia s.r.o.

Celkový rozpočet:
5 970,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €