Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stratená flauta pána Ananása

Krátky opis
Flauta je nielen skvelý nástroj, ale dokáže rozprávať aj napínavé príbehy! Pribeh pre deti o tom, ako sa drevená flauta s krásnym štíhlym telom a ešte krajším koncertným hlasom stratí a dostane do rúk nahluchlého dedka, a zistí, ako beží svet. To nie je len snívať o tom, ako raz bude v Indii zobúdzať kobry! Nielenže je označená za staré drevo prežrané črvotočom, musí čeliť omnoho väčším nebezpečenstvám. Dokáže žiť v úplne inom svete? A čo koncertný umelec Ananás? Nájde svoju priateľku flautu?
Fotogaléria
Názov podujatia
Vydanie knihy pre deti od Marty Hlušíkovej s ilustráciami Zuzany Daniškovej

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
06.12.2019 - 31.12.2019

Popis projektu

Vydavateľstvo Albatros Media , s.r.o. si pripravilo ďalšiu knihu pre detských čitateľov. Tento je to napínavý dobrodružný príbeh jednej (ne)obyčajnej flauty. Kniha vychádza 6. decembra 2019. Viac o knihe nájdete na webstránke vydavateľstva https://www.albatrosmedia.sk/tituly/19609076/stratena-flauta-pana-ananasa/ " target="_blank">https://www.albatrosmedia.sk/tituly/19609076/stratena-flauta-pana-ananasa/">https://www.albatrosmedia.sk/tituly/19609076/stratena-flauta-pana-ananasa/   

Názov prímateľa
Albatros Media Slovakia s.r.o.

Celkový rozpočet:
4 820,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €