Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Musica historica

Krátky opis
Šiesty ročník festivalu dobovej hudby v historickom prostredí národnej kultúrnej pamiatky Košický hrad.
Fotogaléria
Názov podujatia
Musica historica

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
14.07.2018 - 15.07.2018

Popis projektu

Šiesty ročník festivalu dobovej hudby predstaví účinkujúcich zo Slovenska, Čiech aj Maďarska. Na festivale sa predstavia hudobné zoskupenia z Košíc (Igrici, Osteria, Cailleach, Gjoll), Nitry (Páni času), Oravy (Strigôň), Maďarska (Patria Music, Béke Csaba - Holloenek Hungaria), Čiech (Subulcus, Quanti Minoris). 

Počas dvoch dní festivalu si diváci vychutnajú európsku hudbu stredoveku i včasného novoveku no taktiež aj kelstské a vikingské tóny.

  

Názov prímateľa
Castellum Cassovia, o.z.

Celkový rozpočet:
5 270,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €