Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vybavenie depozitu

Krátky opis
Predmety nakúpené za pomoci finančného príspevku z FPU sú označené príslušným logom a vyhlásením Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia na viditeľnom mieste.
Fotogaléria
Názov podujatia
Vybavenie depozitu

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
01.09.2016 - 28.02.2017

Popis projektu

Väčšie predmety ako reštaurátorská lampa, múzejný vysávač, kovové skrine na uloženie grafík, vitríny nakúpené za pomoci finančného príspevku z FPU sú označené príslušným logom a vyhlásením Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia na viditeľnom mieste. Menšie veci ako skalpely, hodvábny papier, fólie sú spomenuté na webovej stránke. 

Názov prímateľa
Tatranská galéria v Poprade

Celkový rozpočet:
6 755,00 €

Výška podpory:
5 500,00 €