Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2019

Krátky opis
Na WebElemente sa už dlhšie nerozprávalo o frontendových technológiách. Pritom ide o odvetvie, ktoré sa mení takmer každý pol rok. A práve preto sme si pre vás pripravili stretnutie na túto tému. Nenechajte si ujsť posledný WebElement tohto roku
Fotogaléria
Názov podujatia
WebElement #47 - Frontend špeciál

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
28.11.2019

Popis projektu
Na WebElemente sa už dlhšie nerozprávalo o frontendových technológiách. Pritom ide o odvetvie, ktoré sa mení takmer každý pol rok. A práve preto sme si pre vás pripravili stretnutie na túto tému. Nenechajte si ujsť posledný WebElement tohto roku a príďte si vypočuť nasledujúcich troch prednášajúcich:

Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
64 890,00 €

Výška podpory:
53 000,00 €