Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Wave 2019

Krátky opis
So šachovým veľmajstrom J. Markošom budeme hovoriť o jeho bestselleri Sila rozumu v bláznivej dobe, kde na konkrétnych príkladoch poukazuje na dôležitosť kritického myslenia v záplave konšpirácií, hoaxov a poloprávd. Vstup je voľný, tešíme sa na vás! Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
Fotogaléria
Názov podujatia
Večer s Artforom: Ján Markoš

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
23.11.2019

Popis projektu
So šachovým veľmajstrom J. Markošom budeme hovoriť o jeho bestselleri Sila rozumu v bláznivej dobe, kde na konkrétnych príkladoch poukazuje na dôležitosť kritického myslenia v záplave konšpirácií, hoaxov a poloprávd. Vstup je voľný, tešíme sa na vás!

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
Názov prímateľa
Združenie WAVE

Celkový rozpočet:
64 890,00 €

Výška podpory:
53 000,00 €