Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Tancuj, tancuj, vykrúcaj...

Krátky opis
Predvianočné vystúpenie detských folklórnych skupín, na ktorom sa predstavia DFS Čížiček Tisovec, DFS Zrkadielko Hnúšťa a DFS Červené jabĺčko Pohronská Polhora
Fotogaléria
Názov podujatia
Vinšujeme Vám...

Miesto konania / kraj
Tisovec / Rimavská Sobota

Termín konania
08.12.2019

Popis projektu

Detské folklórne súbory predstavia na predvianočnom podujatí  ľudové vianočné zvyky, vinše, piesne. Tisovskí malí folkloristi sa predstavia v nových krojoch, krpcoch.

Názov prímateľa
Mesto Tisovec

Celkový rozpočet:
4 800,00 €

Výška podpory:
4 500,00 €