Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čítačka s písačkou

Krátky opis
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vás pozývajú na Mikulášske stretnutie so spisovateľom Valentínom Šefčíkom, ktoré sa uskutoční 6. decembra 2019 o 13.00 h v Hornozemplínskej knižnici. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Tešíme sa na vás.
Fotogaléria
Názov podujatia
Mikulášske stretnutie s Valentínom Šefčíkom

Miesto konania / kraj
Vranov nad Topľou / Vranov nad Topľou

Termín konania
06.12.2019

Popis projektu

Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou a Prešovský samosprávny kraj vás pozývajú na Mikulášske stretnutie so spisovateľom Valentínom Šefčíkom, ktoré sa uskutoční 6. decembra 2019 o 13.00 h v Hornozemplínskej knižnici. Z verejných zdrojov podporil https://fpu.sk/sk/" target="_blank" style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(116, 139, 55);">Fond na podporu umenia. Tešíme sa na vás.

Spoznajme najnovšiu knihu
Básnik predstaví svoje štyri dcéry, čiže svoje knihy, ktoré sú každá podobná a predsa každá iná. „Kniha je úplne skvelá úžasná vec, umelecké dielo, ktoré dokáže potešiť. Odporúčam čítať knihy, je to prospešné a potrebné. Aj vďaka čítaniu som zistil, že chcem písať knihy,“ Valentín Šefčík.

A samozrejme nebude chýbať ani Mikuláš.

Názov prímateľa
Hornozemplínska knižnica vo Vranove nad Topľou

Celkový rozpočet:
3 700,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €