Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Príbehy slovenskej ilustrácie... pátranie pokračuje

Krátky opis
PRÍBEHY V BUBLINÁCH ...niečo zo slovenského komiksu 70. – 90. rokov. Jozef Schek Babušek, Vladimír Feďo Fiala, Peter Chudý, Juraj Maxon, Pavol Moravčík, Fero Mráz, Marián Oravec Príbehy ostrúhané do pár krátkych, úplne jednoduchých viet, aby sa zmestili do bublín. Razantné, popisné, často schematické kreslenie. Stojí si niekde na okraji umeleckej scény, obchádzaný teoretikmi ako niečo „menej vznešené“, vhodné tak maximálne do kategórie spotrebného umenia, medzi remeslá.
Fotogaléria
Názov podujatia
TOTO! sú Vianoce 2019 — PRÍBEHY V BUBLINÁCH

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
05.12.2019 - 30.01.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
TOTO! – kultúrne ihrisko

Celkový rozpočet:
17 909,00 €

Výška podpory:
16 853,00 €