Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

KAF Hojana

Krátky opis
Vianočný koncert KAF Hojana a jeho hostí FSk Javorníček a Janoštínovci zo Zuberca sa uskutoční 7.12.2019 o 18:00 v Dome umenia Fatra v Žiline
Fotogaléria
Názov podujatia
A jo vum vinšujem

Miesto konania / kraj
Žilina / Žilina

Termín konania
07.12.2019

Popis projektu

Vianočný koncert A jo vum vinšujem...

Klub autentického folklóru Hojana zo Žiliny spolu s hosťami FSk Javorníček z Hvozdnice a Janoštínovci zo Zuberca pozývajú na vianočný koncert A jo vum vinšujem, ktorý sa uskutoční 7. decembra o 18.00 v Dome umenia Fatra v Žiline. Účinkujúci spoločne predstavia zvyky viažuce sa k Štedrému dňu a zaznejú koledy z obcí Hvozdnica, Zuberec, Oščadnica či Skalité. Vstupenky na koncertv hodnote 5€ je možné zakúpiť online tu: https://predpredaj.zoznam.sk/…/vianocny-koncert-jo-vum-vin…/https://predpredaj.zoznam.sk/…/vianocny-koncert-jo-vum-vin…/">https://predpredaj.zoznam.sk/…/vianocny-koncert-jo-vum-vin…/ href="https://predpredaj.zoznam.sk/…/vianocny-koncert-jo-vum-vin…/https://predpredaj.zoznam.sk/…/vianocny-koncert-jo-vum-vin…/">https://predpredaj.zoznam.sk/…/vianocny-koncert-jo-vum-vin…/ target="_blank" data-ft="{" tn":"-u"}"="" rel="noopener nofollow" data-lynx-mode="async" data-lynx-uri="https://predpredaj.zoznam.sk/…/vianocny-koncert-jo-vum-vin…/https://predpredaj.zoznam.sk/…/vianocny-koncert-jo-vum-vin…/">https://predpredaj.zoznam.sk/…/vianocny-koncert-jo-vum-vin…/ style="color: rgb(56, 88, 152); cursor: pointer; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 14px; background-color: rgb(255, 255, 255);">  Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

 

Názov prímateľa
KAF Hojana

Celkový rozpočet:
17 100,00 €

Výška podpory:
15 340,00 €