Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Rhonda Findling - slovenský preklad esejí

Krátky opis
Rhonda Findling je medzinárodne uznávaná autorka, ktorej meno rezonuje v tak prestížnych médiách, ako sú The New York Post, Los Angeles Times, The Boston Globe, či Forbes Magazine. Bola pozvaná do významných talk-show vrátane CNN Headline News, či The Oprah Winfrey Show, ako aj významných rozhlas. formátov v rámci domácich i zahraničných médií. Je spoluautorkou webseriálu s názvom "The Help Me Rhonda Show", ktorý je dostupný na webovom projekte Vimeo a najväčšom internetovom obchode Amazone.com.
Fotogaléria
Názov podujatia
Rhonda Findling - slovenský preklad esejí

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
01.07.2018 - 30.04.2019

Popis projektu

Prínosom projektu je vydanie publikácie kvalitných prekladov esejí medzinárodne uznávanej americkej autorky Rhondy Findling, ktorej dielo nebolo na Slovensku doposiaľ publikované. Ide o preklad esejí – reflexií vzťahov medzi pohlaviami, sebareflexií párov vo vzťahovej komunikácii, čím výrazne prispejú k presahu sveta literatúry k spoločenským hodnotám ako sú psychické a fyzické zdravie jedinca, stabilita sociálnych väzieb a rodiny a porozumenie naprieč generáciami.

Názov prímateľa
Mladé topole

Celkový rozpočet:
4 000,00 €

Výška podpory:
1 600,00 €