Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Banská Štiavnica 2019: Renovácia identity

Krátky opis
Stretnutie literárnych rezidentov v Art Cafe / 28. novembra / Art Cafe
Fotogaléria
Názov podujatia
LITERÁRNY KRÁTER / autorské čítania, prednášky a workshopy

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
28.11.2019

Popis projektu

Pozývame na ochutnávku textov z rezidenčných pobytov  v rámci projektu Literárny kráter, a najmä osobné stretnutia s Ľubou Lesnou, Jurajom Červenákom a Wašom Wuačkowcom.

Rezidencie podporil Fond na podporu umenia z verejných zdrojov v rámci projektu Mesto kultúry 2019.


Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
369 035,00 €

Výška podpory:
286 925,00 €