Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Literárna kaviareň

Krátky opis
Literárna kaviareň s autorkou ženských románov Beou Bazalovou. Uvedenie autorky v krátkom životopise. Predstavenie publikačnej činnosti a autorské čítanie. Voľná diskusia s autorkou.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárna kaviareň

Miesto konania / kraj
Šahy / Levice

Termín konania
27.11.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Mesto Šahy

Celkový rozpočet:
1 650,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €