Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Banská Štiavnica 2019: Renovácia identity

Krátky opis
Workshop k rozvoju čitateľských zručností s pánom Mrkvičkom / 28. novembra / Škola Bakomi
Fotogaléria
Názov podujatia
LITERÁRNY KRÁTER / autorské čítania, prednášky a workshopy

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
28.11.2019

Popis projektu

Blíži sa koniec roka a aj naše posledné stretnutie na workshope s pánom Mrkvičkom," target="_blank">https://almaziastiavnica.sk/umelci-zoznam/tibor-hujdic/">Mrkvičkom, kde budeme pokračovať v rozvoji čitateľských schopností žiakov. Tentoraz budeme pracovať s metódou „Učíme sa navzájom“. Budeme radi, ak budete info o seminári zdielať s vašimi kolegami. Navštíviť ho môžu aj učitelia, ktorí neboli na predchádzajúcich stretnutiach.

Workshopy projektuMrkvičkom," target="_blank">https://almaziastiavnica.sk/umelci-zoznam/tibor-hujdic/">Mrkvičkom, Literárny kráter sú pre účastníkov bezplatné vďaka Fondu na podporu umenia, ktorý podujatie podporil z verejných zdrojov v rámci projektu Mesto kultúry 2019.


Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
369 035,00 €

Výška podpory:
286 925,00 €