Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Podpora umenia

Krátky opis
Dňa 06.12.2019 sa na Strednej odbornej škole drevárskej vo Zvolene uskutoční 24.ročník akcie pod názvom Javor 2019. Tento deň je dňom otvorených dverí na Strednej odbornej škole. Pri tejto príležitosti budem predstavený verejnosti v medailóne informácií o mojej tvorbe po ktorej bude prebiehať otvorená debata o výrobe črpákov. Medailón bude pripravený o 10:00 v jednej z učební školy.
Fotogaléria
Názov podujatia
Javor 2019 - 24. ročník

Miesto konania / kraj
Zvolen / Zvolen

Termín konania
06.12.2019

Popis projektu

V medailóne ktorý pripravuje škola o mojej tvorbe dude predstavený môj životopis s popisom toho ako som sa dostal k drevu k tvorbe črpákov.

Po ukončení medailónu predstavým výrobu a samotný postup výroby, použitých materiálov a dostanú slovo aj prítomný ak ich niečo zaujme.

V učebni sa budú nachádzať postery s fotkami mojich výrobkov a črpáky na ukážku.

Medailón bude začínať o 10:00 hodine s predpokladaným ukončením o 11:00h podľa záujmu a po vyčerpaní všetkých otázok.

Názov prímateľa
Miroslav Strečok

Celkový rozpočet:
0,00 €

Výška podpory:
5 220,00 €