Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Poďte s nami čítať všetci slovensky aj anglicky

Krátky opis
3.12. 2019. o 17. 00 hod. v DK Kine Hron sa uskutoční stretnutie so spisovateľom Ľubomírom Feldekom a Ondrejom Kalamárom, ktorí prídu priblížiť svoju tvorbu čitateľom a návštevníkom knižnice.
Fotogaléria
Názov podujatia
Stretnutie so spisovateľom Ľubomírom Feldekom

Miesto konania / kraj
Sliač / Zvolen

Termín konania
03.12.2019

Popis projektu

Mestská knižnica Sliač Vás organizuje  3. decembra 2019 o 17.00 hod do kina Hron na besedu   so spisovateľom Ľubomírom Feldekom spojenú s predstavením jeho najnovšej knihy SI PALÁC, KDE CHCEM BYŤ DOMA. 

Hosť programu  Katka Feldeková, programom sprevádza Ondrej Kalamár.

Podujatie z verejných zdrojov podporil FPU. 

Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Sliač

Celkový rozpočet:
1 810,00 €

Výška podpory:
1 700,00 €