Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorské čítania Medziriadky

Krátky opis
Autorské čítanie Dominiky Madro a Alžbety Gertli, spojené s tradičným vianočným posedením pre všetkých kamarátov, priaznivcov, sponzorov, fanúšikov a účastníkov Medziriadkov, sa blíži!
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorské čítanie - Dominika Madro a Alžbeta Gertli

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
11.12.2019

Popis projektu

V stredu 11.12. sa stretneme o 19:00 v Kalabe na Zámockej na našej poslednej tohtoročnej čítačke a vianočnej párty Medziriadkov.

Dominique Petríková - Dominika Madro je úspešnou Medziriadkovou účastníčkou, ktorej tento mesiac vychádza debutový román Svätyne vo vydavateľstve KK Bagala.

Alžbeta Gertli sa vďaka svojej prozaickej a dramatickej tvorbe zúčastnila Medziriadkov tento aj minulý rok a niečo zo svojej novej tvorby prečíta práve v Kalabe.  

Moderovať podujatie bude Lenka Macsaliová, redaktorka časopisu Knižná revue, tvár a mozog relácie Inferno Na Polici a redaktorka knihy Svätyne. 

Nadelíme vám v predstihu pod stromček literatúru, punče a koláče! Ste srdečne pozvaní! 

Podujatie finančne podporuje Fond na podporu umenia. 

Názov prímateľa
Medziriadky

Celkový rozpočet:
3 190,00 €

Výška podpory:
2 900,00 €