Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorské čítania Medziriadky

Krátky opis
Druhý novembrový víkend určite nezabudnite navštíviť knižný veľtrh Bibliotéka. Predstavia sa na nej aj Medziriadky a to presne v piatok 8.11. o 14:00 na pódiu Literárneho informačného centra a Združenia vydavateľov a kníhkupcov SR. Hosťami našej októbrovej čítačky budú Ivona Pekárková a Alfréd Tóth.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorské čítanie - Ivona Pekárková, Alfréd Tóth

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
08.11.2019

Popis projektu

Ivona Pekárková vydala dve básnické knihy a sama začínala aj ako Medziriadkarka. Alfréd Tóth je recitátor a ocenený básnik, ktorý v tomto roku v našej súťaži získal 3. miesto v kategórii poézie stredných škôl. Na ich diskusiu s moderátorkou Soňa Uriková vás srdečne pozývame!

Autorské čítania Medziriadkov sú vždy koncipované ako podujatie, na ktorom sa predstaví etablovaný spisovateľ či spisovateľka a  mladý začínajúci autor či autorka s úspešnou účasťou na literárnej súťaži Medziriadky. 

Podujatie vzniká s podporou Fond na podporu umenia.  

Názov prímateľa
Medziriadky

Celkový rozpočet:
3 190,00 €

Výška podpory:
2 900,00 €