Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Autorské čítania Medziriadky

Krátky opis
Po septembrovej prestávke sa vraciame s autorskými čítaniami. V Cooltajneri v Považskej Bystrici sa prezentujú všestranne nadaní autor a autorka! Spisovateľ a divadelný dramaturg Daniel Majling a finalistika Medziriadkov Alica Bednáriková.
Fotogaléria
Názov podujatia
Autorské čítanie - Daniel Majling, Alica Bednáriková

Miesto konania / kraj
Považská Bystrica / Považská Bystrica

Termín konania
04.10.2019

Popis projektu

V piatok 4. októbra o 18:00 sa v kultúrnom priestore Cooltajner predstavia Daniel Majling - divadelný dramaturg a autor úspešnej poviedkovej zbierky Ruzká klazika, komiksov Rudo a Zóna (od vydavateľstva BRaK - Bratislavský knižný festival)- a Alica Bednáriková, účastníčka tohtoročných Medziriadkov, ktorá získala ocenenia v prozaickej i poetickej kategórii. 

Moderovať bude Soňa Uriková. 

Autorské čítania Medziriadkov vznikajú s podporou Fond na podporu umenia. Ďakujeme za všetkých fanúšikov literatúry! 

Medziriadky sú literárny projekt, ktorý sa skladá z troch častí: literárnej súťaže pre deti a mládež od 10-26 rokov, literárneho pobytu a treťou časťou sú autorské čítania. Zúčastní sa ich vždy jeden etablovaný autor alebo autorka a jeden začínajúci úspešný Medziriadkar či Medziriadkarka.

Názov prímateľa
Medziriadky

Celkový rozpočet:
3 190,00 €

Výška podpory:
2 900,00 €