Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ATELIER XIII - program na rok 2019

Krátky opis
V sobotu 5. októbra od 18:00 do 20:00 vás radi privítame na krste katalógu výstavy diel Slečny od maliarskeho stojana.
Fotogaléria
Názov podujatia
Slečny od maliarskeho stojana - krst katalógu

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
05.10.2019

Popis projektu
Slovenské autorky spolu s kurátorkou Julianou Mrvovou slávnostne pokrstia nový katalóg, predstavia jednotlivé zastavenia výstavnej šnúry, ktorá začala v máji v ATELIERi XIII a pokračovala po Slovensku. Ukážeme vám tiež premietaním fotky, ktoré vznikli nielen počas týchto výstav, ale aj v procese tvorby malieb!
Názov prímateľa
DASH MEDIA, s.r.o.

Celkový rozpočet:
28 600,00 €

Výška podpory:
20 200,00 €