Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Škola tanca v Novohrade

Krátky opis
Projektom Škola tanca v Novohrade sa nám podarilo realizovať viaceré školenie zamerané na tanec a choreografiu. Počas roka sme realizovali 3 školenia pod odborným vedením choreografa Mgr.art. Martina Urbana.
Fotogaléria
Názov podujatia
Škola tanca v Novohrad

Miesto konania / kraj
Lučenec / Lučenec

Termín konania
31.05.2017 - 30.11.2017

Popis projektu

Projektom Škola tanca v Novohrade  sa nám podarilo realizovať viaceré školenie zamerané na tanec a choreografiu. Počas roka sme realizovali 3 školenia pod odborným vedením choreografa Mgr.art. Martina Urbana.

Názov prímateľa
Novohradské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
1 060,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €