Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komentované autorské čítanie členov KNS

Krátky opis
"...a svetlo žiari z tmy..." VEČER POETIEK KLUBU NEZÁVISLÝCH SPISOVATEĽOV 11. december 2019 o 17.00 h v Kafe Scherz, Palisády 27, Bratislava Účinkujú: Mária Bátorová, Mila Haugová, Judita Kaššovicová, Ľubomíra Miháliková, Dana Podracká Večer uvádza Mila Haugová Hudobný sprievod: Juraj Turtev - gitara Štefan "Pišta" Lengyel - gitara
Fotogaléria
Názov podujatia
"...a svetlo žiari z tmy..."

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
11.12.2019

Popis projektu

 "...a svetlo žiari z tmy..."
VEČER POETIEK KLUBU NEZÁVISLÝCH SPISOVATEĽOV
11. december 2019 o 17.00 h
v Kafe Scherz, Palisády 27, Bratislava
Účinkujú: Mária Bátorová, Mila Haugová, Judita Kaššovicová, Ľubomíra Miháliková, Dana Podracká
Večer uvádza Mila Haugová
Hudobný sprievod:
Juraj Turtev - gitara
Štefan "Pišta" Lengyel - gitara

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
6 322,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €