Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

24. Gorazdov literárny Prešov - celoštátna súťaž s medzinárodnou účasťou v tvorbe duchovnej poézie, prózy a drámy

Krátky opis
24. Gorazdov literárny Prešov - celoštátna súťaž s medzinárodnou účasťou v tvorbe duchovnej poézie, prózy a drámy - vyhlásenie výsledkov
Fotogaléria
Názov podujatia
24. Gorazdov literárny Prešov - celoštátna súťaž s medzinárodnou účasťou v tvorbe duchovnej poézie, prózy a drámy

Miesto konania / kraj
Prešov / Prešov

Termín konania
30.11.2019

Popis projektu

24. Gorazdov literárny Prešov  je celoštátna súťaž s medzinárodnou účasťou v tvorbe duchovnej poézie, prózy a drámy, do ktorej sa v tomto roku zapojilo 85 literárnych prispievateľov zo Slovenska. Odborná porota v zložení prof. PhDr. Marta Součková, PhD. Mgr. Katarína Hrabčáková, PhD. a  PhDr. Peter Karpinský, PhD. ocenila 24 autorov, s ktorými sa prešovská verejnosť môže stretnúť 30.11. 2019 od 11.00 hod. v Divadle Jonáša Záborského /Malá scéna, Nám. legionárov 6, Prešov/ na slávnostnom vyhlásení výsledkov. Súčasťou podujatia bude aj umelecký program, zostavený o.i. z prednesu textov víťazných autorov.

Názov prímateľa
Divadlo Jonáša Záborského

Celkový rozpočet:
1 590,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €