Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mobilné kultúrne centrum 2018

Krátky opis
Literárny workshop so Zuzanou Jasenkovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Talk/Play/Share literatúra

Miesto konania / kraj
Detva / Detva

Termín konania
29.11.2019

Popis projektu

Literárny workshop pre žiakov prvého stupňa základnej školy s témou radosť: budeme rozmýšľať o tom, čo robí radosť nám, ľuďom naokolo a prečo je radosť dôležitá

Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
48 483,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €