Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Reprízy repertoáru NUDE, o.z.

Krátky opis
Zámerom projektu je reprízovanie predstavení z repertoáru NUDE.. Repertoár napĺňajú autorské súčasné inscenácie, ktoré rozoberajú aktuálne vzťahové aj názorové témy, okrem činoherných postupov pracuje aj s médiami ako dokument, animácia, výtvarná inštalácia a prvky site-specific a imerzívne divadlo.
Fotogaléria
Názov podujatia
Prepáč, len odpíšem / repríza

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
10.01.2018 - 30.12.2018

Popis projektu

Autorské predstavenie. 

Spoločná večera za jedným stolom, pri ktorej herci, aj diváci predstavujú bývalých spolužiakov zo strednej školy, ich mobilné zariadenia sú paralelným javiskom rovnako ako prestretý stôl. 

Réžia a dramaturgia: Veronika Malgot a Lýdia Petrušová
Text: kolektív
Scénický, kostýmový a grafický dizajn: Laura Madjiah Štorcelová
Účinkujú:Tomáš Kostelník, Veronika Malgot, Michaela Mäsiarová, Otec Mirec a Lýdia Petrušová

Nezávislý útvar divadelnej energie , o.z. ďakuje: 

Gorila.sk Urban Space za poskytnutie priestoru na uvedenie. 
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Fond na podporu umenia je hlavným partnerom projektu.

Názov prímateľa
Divadlo NUDE

Celkový rozpočet:
6 350,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €