Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Hviezdoslav našimi očami

Krátky opis
Fotogaléria
Názov podujatia
Hviezdoslav známy neznámy

Miesto konania / kraj
Dolný Kubín / Dolný Kubín

Termín konania
28.11.2019

Popis projektu

Prednášky sú určené žiakom stredných škôl a širokej verejnosti so záujmom o naše dejiny a dejateľov. Prednášajúcimi sú Mgr. Adriana Brázdová z Literárneho múzea SNK a Doc. PhDr. Ľudovít Petraško, PhD. Cieľom prednášok je predstaviť Hviezdoslava z rôznych pohľadov. Nielen ako veľkého básnika, ale aj človeka a advokáta.

Názov prímateľa
Oravská muzeálna spoločnosť

Celkový rozpočet:
3 800,00 €

Výška podpory:
3 500,00 €