Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mobilné kultúrne centrum 2018

Krátky opis
Mobilné kultúrne centrum prichádza do Šale! Príďte stráviť pekný čas s hudbou v podaní Helgy Vargy Bach, Tomáša Boroša a Ivana Šillera. Vo štvrtok 21. novembra o 18:00 na miestnej ZUŠ.
Fotogaléria
Názov podujatia
Talk/Play/Share hudba

Miesto konania / kraj
Šaľa / Šaľa

Termín konania
21.11.2019

Popis projektu

PROGRAM:
Erik Satie (1866-1925):
- Gymnopédia č. 1
- Piesne (Výber)
- Šport a Hry (Výber)

Maurice Ravel (1875 – 1937):
- Ma mére l’Oye (Moja matka hus, 1910) pre štvorručný klavír

Tomáš Boroš (1971 - ):
- Situations (Výber)

Claude Debussy (1862-1918):
- Apparition
- Noël des enfants
- Aimons-nous et Dormos
- Beau soir - Nuit d´étoiles

Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
48 483,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €