Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Mobilné kultúrne centrum 2018

Krátky opis
Tanečný workshop s Barborou Janákovou
Fotogaléria
Názov podujatia
Tanečné Talk/Play/Share

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
22.11.2019 - 23.11.2019

Popis projektu

„Vďaka prirodzenej intuícii, ktorú budeme nasledovať sa spolu ponoríme do tvorby pohybu. Sled workshopov Talk/Play/Share je pre mňa kreatívny proces, motivácia zdieľať, otvorenosť, vyjadrenie sa, čas zabudnúť na každodennosť, hra.“ B. Janáková

Názov prímateľa
InMusic, o. z.

Celkový rozpočet:
48 483,00 €

Výška podpory:
35 000,00 €