Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Čo bolo pred rokom 1989 ?

Krátky opis
Zámerom múzejno-pedagogických podujatí je spracovať a prezentovať pomocou komentovaných prehliadok, kurátorských prednášok a tvorivých dielní obsah výstavy Čo bolo pred 1989?.... Cieľom podujatí je objasniť žiakom ZŠ a študentom SŠ dejinné politické, ekonomické a sociálne špecifiká regiónu Gemer v období po nástupe komunistického režimu v Československu po rok 1989. Realizovaním podujatí múzeum dopĺňa žiakom ZŠ a študentom SŠ teoretické vedomosti o totalitnom režime a o Nežnej revolúcii.
Fotogaléria
Názov podujatia
Múzejno-pedagogické aktivity k výstave "ČO BOLO PRED 1989"

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
17.10.2019 - 10.02.2020

Popis projektu
Názov prímateľa
Banícke múzeum v Rožňave

Celkový rozpočet:
2 400,00 €

Výška podpory:
2 000,00 €