Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Dedičstvo inšpiruje

Krátky opis
Spevácky dom zameraný na piesne z Rejdovej
Fotogaléria
Názov podujatia
Spievaj si ďoučatko... spevácky dom s Alžbetou Lukáčovou

Miesto konania / kraj
Rožňava / Rožňava

Termín konania
20.11.2019

Popis projektu

Lektorka, Mgr.Alžbeta Lukáčová, PhD., sa niekoľko rokov venuje hudobno-spevnému štýly oblasti horného Gemera. Získala množstvo starých nahrávok aj prehľad ako sa v minulosti tej, ktorej obci spievalo čo sa časom vytratilo. Aby sa zachovalo dedičstvo predkov snažíme sa speváckym skupinám a všetkým folklórnym kolektívom poskytnúť odbornú pomoc, aby pokračovali v prerušenej tradícii.

Názov prímateľa
Gemerské osvetové stredisko

Celkový rozpočet:
19 200,00 €

Výška podpory:
18 000,00 €