Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Akvizícia KG 03 2019

Krátky opis
Zámerom projektu je akvizícia zbierkového predmetu diela Umelá záhrada, 2018, digital C- print na dibonde, 190 x 150 cm, Jána Kekeliho do zbierkového fondu Kysuckej galérie v Oščadnici.
Fotogaléria
Názov podujatia
Kekeli, Ján, Umelá záhrada, 2018, digital C- print na dibonde, 190 x 150 cm

Miesto konania / kraj
Oščadnica / Čadca

Termín konania
01.07.2019 - 31.12.2019

Popis projektu


Názov prímateľa
Kysucká galéria v Oščadnici

Celkový rozpočet:
2 000,00 €

Výška podpory:
1 800,00 €