Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Jak na Šarišu, ta i na Zempliňe

Krátky opis
Dňa 22.11.2019 o 18 hodine sa uskutoční premiérový program pri príležitosti 65. výročia založenia Folklórneho súboru Bystrančan spojený s krstom nového CD s názvom Na bíštranskím poľu a repríza bude v nedeľu 24.11.2019 v Kultúrnom dome v Bystrom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Na bištranskím poľu

Miesto konania / kraj
Bystré / Vranov nad Topľou

Termín konania
19.08.2019 - 31.12.2020

Popis projektu

Názov prímateľa
Obec Bystré

Celkový rozpočet:
5 280,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €