Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Ži:vá spoločnosť

Krátky opis
Záver roka sa v našom kultúrnom centre stále nesie v duchu hudby. Tentokrát k nám zavíta skvelá slovenská kapela Bad Karma Boy a my sme nesmierne šťastní, že sa tak stane vďaka podpore Fondu na podporu umenia! Bad Karma Boy je slovenská indie rokovo-popová hudobná skupina pôsobiaca od roku 2013. Svoje kvalitné koncerty obohacuje okrem iného aj o svetelné zážitky, čím sa celkový dojem na diváka znásobuje.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert : Bad Karma Boy

Miesto konania / kraj
Bánovce nad Bebravou / Bánovce nad Bebravou

Termín konania
15.11.2019

Popis projektu

Záver roka sa v našom kultúrnom centre stále nesie v duchu hudby. Tentokrát k nám zavíta skvelá slovenská kapela Bad Karma Boy a my sme nesmierne šťastní, že sa tak stane vďaka podpore Fondu na podporu umenia!
Bad Karma Boy je slovenská indie rokovo-popová hudobná skupina pôsobiaca od roku 2013. Svoje kvalitné koncerty obohacuje okrem iného aj o svetelné zážitky, čím sa celkový dojem na diváka znásobuje.

Názov prímateľa
Ži:va

Celkový rozpočet:
15 530,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €