Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ETNOLÓGIA BEZ HRANÍC/ETHNOLOGY WITHOUT BORDERS 2019

Krátky opis
Medzinárodná študentská vedecká konferencia etnologických katedier krajín V4, organizovaná v spolupráci s Katedrou etnológie a folkloristiky FF UKF v Nitre.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ethnology Without Borders VIII.

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
19.11.2019 - 21.11.2019

Popis projektu

Vedecká konferencia. Miesto konania: Ponk coworking, Nitra. Hlavný organizátor Tradana. Partneri: Mareena a Katedra etnológie a folkloristiky FF UKF v Nitre. Trojdňové podujatie pozostávajúce z konferenčných príspevkov, dvoch workshopov, jednej moderovanej diskusie ordborníkov a koncertného podujatia FS Ponitran z Nitry. Zoznam autorov príspevkov: KAROLINA ECHAUST (Poland), RÉKA KURUCZ (Hungary), ROBERT GYÖKÉR (Hungary), MARCIN KRASSOWSKI (Poland), KAROLINA DZIUBATA (Poland), DOMINIKA LEŠKOVÁ (Slovakia), HORVÁTH MARCEL (Hungary), ISTVÁN VIKTOR GYURIS (Hungary), ANETA VETRÁKOVÁ (Slovakia), LUKÁŠ KURAJDA (Slovakia), KATALIN PAJOR (Slovakia), GABRIELLA VÁMOS (Hungary), ZUZANA DÚBRAVOVÁ (Slovakia), RAYNA BOYANOVA ROZHDESTVENSKA (Bulgaria), SZANDRA ZSUZSANNA SZABÓ (Hungary), LUCIA BISTÁROVÁ (Slovakia), KAROLINA KANIA (Poland, France), MÁTÉ KISS (Hungary), JULIA LAVRISHCHEVA (Poland). Zoznam workshopov: Interactive workshop: Escape to Peacestan (Mareena), Multipart singing from Vernár (Horehronie Region). Hostia moderovanej diskusie: Ľubica Voľanská, Miroslava Hlinčíková, Michaela Dvoekonko, Elena Galová Kriglerová, Miriama Bošelová, Jana Ambrózová. Ctení zahraniční hostia + prezentujúci: 50<. WEB: http://www.conferencenitra.sk,">www.conferencenitra.sk, www.tradana.sk.

Názov prímateľa
Tradana

Celkový rozpočet:
5 280,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €