Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Komentované autorské čítanie členov KNS

Krátky opis
Dňa 26. 11. 2019 (v utorok) bude Tamara Archlebová záujemcom čítať úryvky zo svojho chystaného románu s názvom: A snažte sa byť potom pekné. KEDY: 16.30 – 17.30 KDE: Kaviareň Scherz (Bratislava, Palisády 27, pri evanjel. nemocnici).
Fotogaléria
Názov podujatia
Čítačka Tamary Archlebovej

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
26.11.2019

Popis projektu

Dňa 26. 11. 2019 (v utorok) bude Tamara Archlebová záujemcom čítať úryvky zo svojho chystaného románu s názvom: A snažte sa byť potom pekné.
KEDY: 16.30 – 17.30
KDE: Kaviareň Scherz (Bratislava, Palisády 27, pri evanjel. nemocnici).

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
6 322,00 €

Výška podpory:
6 000,00 €