Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Z MOZAIKY TRADIČNEJ KULTÚRY HORNEJ NITRY

Krátky opis
Realizácia programov a aktivít mapujúcich osobitné fenomény tradičnej kultúry vybraných lokalít regiónu hornej Nitry v spolupráci s miestnymi nostiteľmi tradičnej kultúry obcí Horné Vestenice a Nitrianske Sučany, Chrenovec-Brusno, Nedožery-Brezany, Kanianka, Opatovce nad Nitrou a Kamenec pod Vtáčnikom.
Fotogaléria
Názov podujatia
Dedinské driapačky

Miesto konania / kraj
Nedožery-Brezany / Prievidza

Termín konania
30.11.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
K-2000

Celkový rozpočet:
5 480,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €