Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

ilosvai

Krátky opis
Ľudovoumelecké tanečné divadlo, tanečné predstavenie Folklórneho súboru Ilosvai v divadle Grand v Košiciach. FS Ilosvai sa predstaví s novými choreografiami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Ilosvai je moja srdcovka, Osudové súvislosti

Miesto konania / kraj
Košice / Košice I,Košice II,Košice III,Košice IV

Termín konania
16.11.2019

Popis projektu

Ľudovoumelecké tanečné divadlo, tanečné predstavenie Folklórneho súboru Ilosvai v divadle Grand v Košiciach.

Názov prímateľa
Folklórny súbor ILOSVAI

Celkový rozpočet:
14 250,00 €

Výška podpory:
12 000,00 €