Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávame umením

Krátky opis
V rámci projektu Vzdelávame umením uvedieme metodiku výučby ľudového tanca vytvorením jedinečnej formy odborného vzdelávania sa. S tanečnými pedagógmi so živou ľudovou hudbou navštívime 15 obcí v okrese Levice. Do projektu sú zapojené predškolské a školské zariadenia, zainteresované všetky vekové kategórie interpretov a samozrejme aj ich pedagógovia.
Fotogaléria
Názov podujatia
Týždeň v tanečnom dome.

Miesto konania / kraj
Levice / Levice

Termín konania
18.11.2019 - 22.11.2019

Popis projektu

V rámci projektu Vzdelávame umením  uvedieme metodiku výučby ľudového tanca vytvorením jedinečnej formy odborného vzdelávania sa. S tanečnými pedagógmi so živou ľudovou hudbou navštívime 15 obcí v okrese Levice. Do projektu sú zapojené predškolské a školské zariadenia, zainteresované  všetky vekové kategórie interpretov a samozrejme aj ich pedagógovia.

Názov prímateľa
REGIONÁLNE OSVETOVÉ STREDISKO V LEVICIACH

Celkový rozpočet:
38 000,00 €

Výška podpory:
30 000,00 €