Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Banská Štiavnica 2019: Renovácia identity

Krátky opis
Rezidencia Luba Lesná
Fotogaléria
Názov podujatia
Rezidencia Luby Lesnej I Workshop

Miesto konania / kraj
Banská Štiavnica / Banská Štiavnica

Termín konania
08.11.2019 - 30.11.2019

Popis projektu

Štiavnické archívy príde na mesiac skúmať Ľuba Lesná, novinárka a spisovateľka.

Pri jej predchádzajúcich návštevách ju zaujali príbehy ľudí zabudnutých alebo úmyselne vytesnených z našej pamäti, o ktorých bude písať.

Pre verejnosť bude pripravený zaujímavý workshop.

Názov prímateľa
Mesto Banská Štiavnica

Celkový rozpočet:
369 035,00 €

Výška podpory:
286 925,00 €