Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Revolúcia - Manifest možností

Krátky opis
Réžia, koncept, texty, choreografia: Petra Fornayová Interpretácia: Anna Čonková, Soňa Kúdelová, Soňa Macejáková, Jana Machútová, Libuša Puškárová, Silvia Sviteková Dramaturgia: Peter Šulej Video a vizuály: Boris Vitázek Hudba a výber hudby: Ambróz Šulej Kostýmy: Iveta Haasová Technická réžia: Slavomír Šmálik Tvorbu a uvedenie predstavenia podporil z verejných zdrojov Fond na podporu umenia. Podpora: Galéria mesta Bratislavy, Vlna o.z., Euromotor spol. s r.o.
Fotogaléria
Názov podujatia
Manifest možností

Miesto konania / kraj
Bratislava / Bratislava I,Bratislava II,Bratislava III,Bratislava IV,Bratislava V

Termín konania
17.11.2019

Popis projektu
Názov prímateľa
Asociácia súčasného tanca

Celkový rozpočet:
27 850,00 €

Výška podpory:
25 000,00 €